گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / هزینه احداث نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه با اینورتر ایرانی در مشهد

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه با اینورتر ایرانی در مشهد

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه در مشهد با اینورتر ایرانی،  به وسعت و مساحت مجموعه بستگی دارد. در واقع به ازای  هر کیلو وات ساعت ظرفیت،  حدود ۲ تا ۵ هزار دلار تمام می شود. سیستم پنل خورشیدی  می تواند انرژی خورشید را دریافت کند و آن را به الکتریسیته تبدیل کند. در این صورت انرژی خورشیدی برای  مصارف تجاری و مسکونی قابل استفاده خواهد بود. این سیستم ها معمولا شامل یک پنل و ماژول های صفحات خورشیدی،  اینورتر و گاهی اوقات یک باتری یا ردیاب خورشیدی و سیم اتصالات می باشند.

هزینه احداث نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه با اینورتر ایرانی در مشهد

مرکز فروش اینورتر خورشیدی در بازار

مرکز فروش اینورتر خورشیدی در بازارمرکز فروش اینورتر خورشیدی در بازار، ارائه دهنده ی انواع اینورتر با کیفیت می باشد. قیمت این محصول با توجه به کیفیت و کارایی و مواد به کار رفته در آن تعیین می گردد.

در حال حاضر نیروگاه خورشیدی ۱ مگاواتی در کشور با همت متخصصان ایرانی تاسیس شده است.از مزایای این نیروگاه می توان به کاهش مصرف سوخت های فسیلی و حفاظت محیط زیست،  اشاره نمود.

قیمت نیروگاه خورشیدی ۵ کیلوواتی با توجه به ولتاژ مورد نظر در سطح مناسبی قرار دارد.  نیروگاه خورشیدی ۵ کیلوواتی که مناسب برای مصارف خانگی است،  از هر جهت مقرون به صرفه است. از این جهت که به تدریج بازدهی خود را نشان داده و طرح خوبی برای تولید بهینه جریان برق می باشد.

به طور کلی تولید جریان برق مصرفی کشور به روش سنتی می باشد که موجب هدر رفتن منابع ارزشمند فسیلی،  هدر رفتن منابع مالی و آلودگی در محیط زیست، تلفات در حوزه توزیع و انتقال جریان برق و افزایش هزینه ها شده است.

تولید کننده تجهیزات احداث نیروگاه خورشیدی در ایران

تولید کننده تجهیزات احداث نیروگاه خورشیدی در ایرانشرکت های زیادی، تولید کننده ی تجهیزات احداث نیروگاه خورشیدی در ایران می باشند.

این تجهیزات با آسان کردن نصب پنل های خورشیدی به صورت غیر مستقیم، باعث افزایش سرعت و افزایش بهره وری خواهند شد.

نمایندگی فروش پنل های خورشیدی در مشهد

نمایندگی فروش پنل های خورشیدی در مشهدنمایندگی فروش پنل های خورشیدی در مشهد، انواع مختلف پنل های خورشیدی را به بازار مصرف کننده عرضه می نمایند.

خریداران می توانند با نصب نیروگاه خورشیدی خانگی در پشت بام منازل و یا هر مکان دیگر، علاوه بر ذخیره ی انرژی، درآمد نیز کسب نمایند.

برای برآورد هزینه نیروگاه خورشیدی، اولین سوالی که مطرح می‌شود این است که این نیروگاه در کجا احداث می گردد.  نیروگاه برق خورشیدی  که در شهرها و مناطق آفتابی احداث می گردد، مزیت های بیشتری داشته و انرژی برق بیشتری نسبت به نیروگاه‌های مناطق ابری تولید خواهد کرد.

البته قیمت تجهیزات اگرچه در مناطق مختلف متفاوت است، اما در تمام مناطق قیمت تجهیزات مهم ترین گزینه است.

زمین مناسب و مورد نیاز راه اندازی نیروگاه خورشیدی

زمین مناسب و مورد نیاز راه اندازی نیروگاه خورشیدیزمین مناسب و مورد نیاز یکی از ملاک های راه اندازی نیروگاه خورشیدی می باشد. میزان مساحت مورد نیاز، باید قبل از احداث نیروگاه خورشیدی مورد توجه قرار گیرد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۰۰ کیلووات از نوع نیروگاه فتوولتائیک در اراک

راه اندازی نیروگاه خورشیدی 100 کیلووات در اراک نیاز به هزینه و راهنمایی هایی است که می توانید از طریق شرکت ها و نمایندگی ها به همه ی این اطلاعات برسید و بهترین

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی