گروه مهندسی سوراسل
خانه / نیروگاه خورشیدی / راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلووات در زمینی مناسب در کرمان

راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلووات در زمینی مناسب در کرمان

آیا از مراحل راه اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلووات در کرمان اطلاعاتی دارید؟ برای نصب پنل خورشیدی کرمان، چه متراژ زمین مورد استفاده قرار گرفته و زمین مناسب چه ویژگی هایی دارد؟ چه شرکت هایی جهت احداث نیروگاه خورشیدی، توانایی فروش و پشتیبانی این پروژه را دارند؟ این قبیل سوالات و دیگر پرسش ها ذهن هر موسس نیروگاه خورشیدی را پر کرده است. برای دریافت پاسخی تخصصی و مفید، مراجعه به شرکت های نصب و فروش پنل های خورشیدی، بهترین انتخاب است. 

راه اندازی نیروگاه خورشیدی 10 کیلووات در زمینی مناسب در کرمان

شرکت های سازنده پنل خورشیدی درجه یک در ایران

شرکت های سازنده پنل خورشیدی درجه یک در ایرانپنل های خورشیدی یا صفحات خورشیدی جدید ترین تکنولوژی چند دهه اخیر است. استفاده از انرژی ارزان و در دسترس خورشید، سالها ذهن بشر را به خود مشغول کرده بود. با اختراع پنل های خورشیدی و پیشرفت روز افزون تجهیزات خورشیدی، راه برای استفاده از انرژی خورشیدی هموار گردید. این ابزار به کمک کریستال های سیلیکونی واقع در صفحات، انرژی فوتون های خورشیدی را به جریان الکتریکی تبدیل و در باطری ها ذخیره می کنند تا در مواقع ضروری استفاده گردد.

کشور ایران به جهت منطقه جغرافیایی خاص خود دریافت کننده تابش نور خورشید در اکثر روز های سال است. در این راستا شرکت های سازنده پنل خورشیدی در ایران، اقدام به تولید محصول درجه یک و مطابق با استاندارهای جهانی نموده اند تا نیاز خریداران را به واردات این محصول با قیمت های هنگفت، مرتفع سازد. 

مراحل راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی ۱۰ کیلووات

مراحل راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی 10 کیلوواتآیا از مراحل راه اندازی نیروگاه خورشیدی خانگی ۱۰ کیلووات، اطلاعی دارید؟ برای احداث نیروگاه خورشیدی نیاز به فضایی مناسب به دور از پارازیت های سایه انداز می باشد. متراژ زمین مورد نیاز ۹۰ تا ۱۱۰ متر مربع است و در صورت اخذ مجوز و اختصاص انشعاب برق به نام متقاضی در پشت بام مناطق مسکونی قابل اجرا است. 

مراجعه به شرکت های متخصص در عرصه فروش و نصب و استفاده از راهنمایی های لازم جهت خرید محصولی باکیفیت، مرحله دیگری از کار است. احداث کننده نیروگاه برق خورشیدی باید به این نکته توجه کند که انتخاب پنل های خورشیدی با توان خروجی مناسب و سازه های گالوانیزه و محکم جهت نصب پنل ها، گرچه ممکن است سرمایه ی بیشتری به آن تزریق شود ولی با رعایت این موارد طول عمر و خروجی ولتاژ برق بالا خواهد رفت و برگشت سرمایه زودتر اتفاق می افتد و از فروش برق خورشیدی سود خوبی عایدشان می شود.

بازده نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلووات

بازده نیروگاه خورشیدی 10 کیلوواتبرای افزایش بازده انرژی خورشیدی ۱۰ کیلووات، رعایت چندین نکته بسیار تاثیرگذار می باشد:

  • استفاده از پنل های خورشیدی با تکنولوژی ساخت بالا
  • طرح ریزی بهینه جهت زاویه تابش و دریافت حداکثری انرژی خورشیدی
  • حذف سایه اندازها، گرد و غبار روی صفحات
  • ایجاد محیطی بدون رطوبت
  • ایجاد فضایی امن برای اینورترها
  • بهره گیری از خدمات و پاکسازی صفحات خورشیدی هر چند ماه یکبار

با اعمال موارد ذکر شده تولید حداکثری را از سازه های خود خواهید داشت و درآمد مناسب و مطمئنی برای ۲۰ سال به دست می آورید.

نمایندگی فروش پنل های خورشیدی در سراسر ایران

نمایندگی فروش پنل های خورشیدی در سراسر ایرانجهت فروش پنل های خورشیدی در سراسر ایران، نمایندگی های فعال و شرکت های متخصص فعالیت می کنند. این مراکز به کمک نیروهای متخصص و زبده و بهره گیری از نرم افزارهای پیشرفته، در طراحی و اجرای پروژه های خورشیدی همراه و یاریگر خریداران و احداث کنندگان نیروگاه خورشیدی هستند.

نیروگاه خورشیدی کرمان از نمونه های موفق و پیروز در این حوزه می باشد. استان کرمان به دلیل موقعیت جغرافیایی و کویری بودن، از مناطق عالی برای احداث نیروگاه و کسب درآمد بالا می باشد. این استان توجه سرمایه گذاران و شرکت های متخصص را برای تولید برق خورشیدی را به خود معطوف کرده است.

راه
اندازی نیروگاه خورشیدی ۱۰ کیلو وات در کرمان می تواند ایده ای عالی برای کسب درامد باشد.

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی توسط مرکز تخصصی در اراک

هزینه راه اندازی نیروگاه خورشیدی در اراک نیز بسته به عوامل هایی می باشد که باعث افزایش یا کاهش هزینه ها در احداث نیروگاه می شود به طور مثال مقدار استفاده شده پن

پاسخی بگذارید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی