گروه مهندسی سوراسل
خانه / چراغ خورشیدی / خرید چراغ خورشیدی دیوارکوب از کارخانه تولیدی

خرید چراغ خورشیدی دیوارکوب از کارخانه تولیدی

خرید چراغ خورشیدی دیوارکوب برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد. این چراغ ها نه تنها می توانند روشنایی و نور لازم در این محیط ها را تامین کنند، بلکه برای تامین انرژی مورد نظر از نور خورشید استفاده می کنند. امروزه یکی از بهترین و اصلی ترین مدل های آن دیوارکوب بودن آنها می باشد که به راحتی می تواند در محل های مختلف نصب گردد. از این رو، بازار و خرید و فروش آن روز به روز بازار گرمتر و پررونق تری می شود. از این رو، بهترین روش برای خرید چراغ خورشیدی دیوارکوب مراجعه به کارخانه تولیدی است که می توان آن را با ارزانترین قیمت خریداری نمود. 

خرید چراغ خورشیدی دیوارکوب از کارخانه تولیدی

انواع چراغ خورشیدی دیوارکوب سنسوردار

انواع چراغ خورشیدی دیوارکوب سنسوردار چراغ های خورشیدی که برای تامین نور در حیاط، باغ و خیابان ها و غیره می باشند از بخش ها و قسمت های مختلفی تشکیل می شوند، که نور خورشید را به وسیله یک پنل خورشیدی جذب می شود. از دیگر بخش های آن می تواند به وجود سنسور در این نوع از چراغ ها اشاره کرد. کارکرد سنسور در چراغ دیواری های خورشیدی به این صورت است که این سنسورها با روشن شدن هوا اقدام به قطع انرژی چراغ کرده و آن را خاموش می کند. از سوی دیگر وقتی هوا تاریک می شود، سنسورها اجاره روشن شدن چراغ را می دهد. داشتن سنسور در این چراغ ها مزیت های زیادی دارد. یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین مزیت این سنسورها عدم نیاز به روشن و خاموش کردن آنها می باشد. چرا که این چراغ ها بعد از ۶ الی ۸ ساعت در روز که انرژی را شارژ می کنند در زمان تاریکی به صورت هوشمند روشن می شوند. 

سنسورهایی که در این چراغ ها تعبیه شده است در برابر حرکت اجسام نیز حساس می باشند و در زمان تردد بیشترین حد انرژی را از خود بروز می دهند. ولی زمانی که تردد کاهش می یابد، این چراغ ها نیز میزان روشنایی خود را کاهش می دهند. این موضوع برای صرفه جویی در هزینه برق بسیار موثر است و سبب می شود که آنها از برق شهری بی نیاز شوند. 

ارائه کننده بهترین چراغ خورشیدی دیوارکوب ایرانی

ارائه کننده بهترین چراغ خورشیدی دیوارکوب ایرانی امروزه در بازار انواع و اقسام مدل ها و طرح های چراغ خورشیدی دیوارکوب وجود دارد. انواع چراغ خورشیدی بر اساس میزان وات، نوع طراحی آن و همچنین قدرت نوردهی و غیره … با همدیگر فرق می کنند. از این رو، خریداران می توانند از ارائه کننده بهترین چراغ خورشیدی دیوارکوب ایرانی انواع و اقسام این چراغ ها را با کیفیت بالا و ارزانترین قیمت به صورت کلی و عمده خریداری نمایند. 

جهت خرید و فروش انواع سیستم های خورشیدی میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش: خانم مهندس معصومه خانی
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09120583479
آدرس کانال: souracell@
پست الکترونیکی: sourasolarcell@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید چراغ خورشیدی در تهران

قیمت خرید چراغ خورشیدی در تهران نیز به عوامل متعددی بستگی دارد. امروزه با توجه به کاربردهای زیادی که این محصول دارد، میزان استفاده از آن نیز در بسیاری از مناطق

دیدگاهتان را بنویسید

باتری خورشیدی-باطری خورشیدی